Aktualności

Aktualności

Information

Tritech System Technology

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Firma Tritech powstała w 2003 roku w Warszawie. Spółka początkowo zajmowała się głównie sprzedażą urządzeń sieciowych, sprzętu wideokonferencyjnego oraz telefonii VoIP. Realizując coraz większe i coraz bardziej wymagające projekty Tritech szybko, z niewielkiej firmy przekształcił się w dużego integratora rozwiązań sieciowych skierowanych do biznesu.

Obecnie już nie tylko sprzedajemy urządzenia, ale również tworzymy kompleksowe rozwiązania mogące sprostać rosnącym wymaganiom klientów korporacyjnych i instytucjonalnych. Z powodzeniem od kilku lat integrujemy Communications Server z elementami infrastruktury sieciowej. Opracowujemy indywidualne propozycje oparte na komunikacji wideo, która cieszy się powodzeniem w firmach, niezależnie od rodzaju działalności, jaką prowadzą. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynkowym otworzyliśmy profesjonalną salę wideokonferencyjną, która uzyskała status Tandberg Centre Of Excellence oraz świadczymy w pełnym zakresie usługi wideokonferencyjne w systemie Managed Service . Ważną częścią działalności naszej firmy jest również IPTV, która umożliwia przekaz multimedialny w oparciu o istniejącą infrastrukturę sieciową, przy jednoczesnym zwiększeniu jego jakości.

Równolegle firma specjalizuje się w rozwiązaniach sieciowych dla całego przekroju rynku korporacyjnego począwszy od operatorów telekomunikacyjnych poprzez duże korporacje międzynarodowe a skończywszy na instytucjach publicznych. Nasze projekty opieramy między innymi o infrastrukturę CISCO, Brocade, Allied Telesis. Realizowany rozwiązania sieciowe uzupełniamy o zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i backupu danych, a dla branży telekomunikacyjnej z powodzeniem dostarczamy rozwiązania sieci dostępowych FTTH w oparciu o technologię Zhone G-PON.

Nieustannie uzupełniamy portfolio naszych produktów, a od niedawna jako nieliczni na polskim rynku oferujemy rozwiązania Media Signage w oparciu urządzenia CISCO Digital Media Suite.

Każdy z naszych projektów realizowany jest przy fachowym wsparciu technicznym wykwalifikowanych inżynierów, którzy są w stanie rozwiązać każdy problem. Nasze doskonałe zaplecze techniczne to jeden z filarów działania firmy. Mocną stroną są także handlowcy, dla których priorytetem jest wysoki poziom obsługi klientów, a także indywidualne podejście do ich potrzeb i specyfiki. Ogromne znaczenie dla sprawnego działania firmy Tritech ma logistyka, która prowadzona jest profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem.

Wysoka jakość naszych usług i sposobu działania na rynku została zauważona przez producentów sprzętu, między innymi przez firmę Tandberg – lidera w dziedzinie wideokonferencji. Uzyskaliśmy status Tandberg Accredited Service Parter, Tandberg Premier Partner oraz CISCO Premier Certified Partner.  Allied Telesis natomiast odznaczył nas czterokrotnie tytułem Business Partner of the year.

W ciągu kilku lat udało nam się wdrożyć wiele najnowszych rozwiązań IT  w wielu renomowanych przedsiębiorstwach i kluczowych urzędach publicznych, w znacznym stopniu przyczyniając się do unowocześnienia oblicza polskiego biznesu i administracji publicznej. Niezawodność technologii i rozwiązań, które wdrażamy i popularyzujemy znacząco podnosi sprawność i konkurencyjność naszych klientów i partnerów biznesowych.

Nasi Partnerzy

Najnowsze wiadomości

Tritech New Technologies